Періодичне голодування подовжує молодість

Сучасні медичні дослідження підтверджують, що здоровий спосіб життя, зокрема, збалансоване харчування та періодичне голодування є запорукою гарного самопочуття навіть у зрілі роки.“Білки, жири і вуглеводи мають бути присутні в щоденному раціоні. Обов’язково включати до кожного прийому їжі овочі. Фруктам і ягодам слід віддавати перевагу в першій половині дня. Вважається, що найбільшу користь приносять рослинні продукти, вирощені в тому регіоні, де ви живете. Тому їжте сезонні овочі, робіть заготовки на зиму в морозильній камері. А ось від маринованих та консервованих продуктів краще відмовитися через великий вміст солі”, – рекомендують медики.

За їхніми словами, подовжує молодість організму та запобігає розвитку серйозних хвороб лікувальне голодування. На користь голодування наводять факт зниження рівня цукру в крові завдяки відмові від їжі і, як наслідок, зменшення ризику захворіти на цукровий діабет. Обмеження в раціоні знижують рівень вісцерального жиру, усувають запальні процеси в шлунково-кишковому тракті, перешкоджають розвитку онкозахворювань.

Найлегший спосіб влаштувати розвантажувальний день – використання так званої інтервальної дієти, системи 16/8. Упродовж 8 годин ви можете споживати їжу, а решту доби голодуєте. Оптимально, щоб період голодування частково припадав на час сну. Наприклад, о 08:00 – сніданок, о 12:00 – обід, о 16:00 – вечеря. Наступний прийом їжі буде через 16 годин – о 8-ій ранку. Деякі дослідження пов’язують активне довголіття з помірним режимом харчування: 3-4 рази на день із вечерею за 4 години до сну.

Медики закликають виключити з раціону шкідливу їжу, зокрема, ту, що містить багато цукру, адже надмірна його кількість призводить не тільки до виникнення зайвої ваги, але сприяє розвитку серйозних захворювань. Для збереження здоров’я не варто споживати продукти, що містять доданий цукор (солодкі напої, випічка та інші кондитерські вироби). Природні джерела цукру (фрукти, мед) слід їсти контрольовано. Також варто обмежити вспоживання ковбас, сосисок, фаст-фуду.

Не слід забувати й про фізичну активність та здоровий сон. Для профілактики захворювань серця необхідно займатися фізичною активністю щонайменше 150 хвилин на тиждень. Однак, якщо у вас сидячий спосіб життя, варто рухатися не менше години на день. Здоровий сон подовжує молодість, тому що в нічні години працює гормон, що нейтралізує окислювальні процеси в організмі. Лягайте спати до 22:00, оптимальна тривалість нічного відпочинку становить 7-8 годин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com