Три напої, що повинні бути на столі гіпертоніків

Експерти вважають, що крім зменшення кількості солі в їжі і збільшення в раціоні фруктів та овочів, існує три напої, які також будуть тримати під контролем показники артеріального тиску в гіпертоніків. Це – зелений чай, напій чайного гриба й сік буряка.Так, уже доведено, що після 12 тижнів споживання зеленого чаю тиск знижувався на 2,6 мм рт. ст. у довгостроковій перспективі. За зеленим по ефективності йде чорний чай.

Напій чайного гриба належить до ферментованої їжі, тобто багатої на пробіотики. Корисні бактерії відіграють важливу роль у підтриманні здоров’я кишечника й помірно впливають на зниження артеріального тиску. Сильніші ефекти відзначені при споживанні декількох видів пробіотичних бактерій.

Інші види таких продуктів після бродіння – натуральний йогурт, кимчі, місо і темпі.

Завершує список буряковий сік. Склянка напою (150 мл) на день також регулює гіпертонію. В людей, які п’ють цей сік регулярно, рівень тиску з часом повертається до норми. Ефект викликаний високим складом нітратів, що їх багато в буряку, зелених листових овочах, у тому числі й капусті. За словами вчених, щоденна доза нітрату настільки ж ефективна, як медичні препарати.

Головний принцип споживання овочів – у сирому вигляді, соках або приготованих на пару.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com