«Зникнути на 24 години»

Той, хто постійно користується соціальними мережами, певно, звернув увагу, що останнім часом суттєво зросла кількість тривожних сповіщень про дітей, які пішли з дому й не повернулися. Розшуком їх займаються не лише поліціянти: рідні й друзі розміщують фото зниклих у стрічках на Facebook,  Telegram, Instagram і звертаються з проханням до всіх небайдужих, хто бачив дітей, повідомити про їх місцезнаходження.Лише за минулий тиждень, наприклад, загалом в Україні зникли 348 дітей. За інформацією Національної поліції, впродовж цього ж періоду її співробітникам вдалося розшукати й повернути додому 344 дитини.

Що стало причиною такої лавини зникнень? Українські правоохоронці б’ють на сполох: на території країн Європейського Союзу починає набирати оберти нова загрозлива гра, аналогічна сумнозвісній «Синій кит», що спонукала  своїх фанатів до небезпечних для життя вчинків і навіть до суїциду. Вона носить назву «Зникнути на 24 години» й розрахована саме на дитячу аудиторію. Шириться ця гра й Україною. Суть ї полягає в тому, що дитина повинна зникнути на 24 години, щоб батьки та друзі не могли її знайти.

З огляду на це родини мають бути особливо уважні до комп’ютерних захоплень своїх чад і в разі зникнення  дитини  одразу ж телефонувати  до Національної поліції України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

www.000webhost.com