Press "Enter" to skip to content

Євген Кошовий поділився політичними планами

Близький друг президента України Володимира Зеленського, актор студії «Квартал 95» Євген Кошовий розповів про свої політичні плани.

Актор заявив, що не готовий ставати політиком і не мав такого бажання ні до президентства В. Зеленського, ні після. Гуморист під час інтерв’ю «Экзамен» з телеведучою Машею Єфросиніною зізнався, що йому перипетій вистачає і в шоу-бізнесі.
«Який пост я міг би зайняти в уряді? Жоден. Я – рідкісний тип людей, який туди не хоче. Абсолютно не хочу, не хотів як до президентства В. Зеленського, так і не захочу після. Мені вистачає шоу-бізнесу з усіма його перипетіями. А в політиці їх набагато більше. Я не здатний із цим справитися. Я відразу нервуватиму, пускатиму руки в хід… Якщо хтось говорить про мене неправду, я не терпітиму, я битиму в морду – в мене іншого варіанту немає», – заявив Євген.
Маша Єфросиніна підтримала таку позицію артиста, додавши, що також не має бажання ставати політиком, хоча до цього й прагнуть багато зірок в Україні.
До речі, Євген Кошовий заявив, що йому пропонували гроші, щоб потрапити в передвиборчий список пропрезидентської партії «Слуга народу».

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *