Press "Enter" to skip to content

В Олега Винника, ймовірно, є дорослий син, і він теж знаменитість

У знаменитого українського артиста Олега Винника «виявили»  дорослого сина. Хлопцеві 16 років, він живе в Німеччині, де тривалий час жив і працював сам О. Винник.

Хлопця звуть Юліан Винник. Передбачається, що юнак є спільною дитиною Олега і Таїсії Сватко (Таюне), яку вважають дружиною Олега Винника. Про це пишуть Факти.

Вдалося знайти й фото Юліана Винника. Виявилося, що він досить відомий у своєму професійному середовищі. Хлопець старанно займається плаванням і бере участь у чемпіонатах в Північній Німеччині.

Знімки з імовірним сином Олега Винника зроблені в Берліні в басейні спортивного клубу Шарлоттенбург. Там юний спортсмен тренується з 2016 року.

Згідно зі статистикою клубу, Юліан демонструє непогані досягнення. Так, у січні 2020 року на змаганнях у Берліні Ю. Винник посів перше місце в запливі вільним стилем.

Варто зазначити, що ніяких інших доказів кровних зв’язків  Юліана та Олега Винників немає. Єдине, на що також вказують ЗМІ, – артист теж захоплюється плаванням і ходить у басейн так часто, як це можливо.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *