Press "Enter" to skip to content

Депутати районної ради провели першу сесію

У Кременчуцькому районі сформоване керівництво нової районної ради. За результатами виборів 25 жовтня в нинішньому складі депутатського корпусу мають по дев’ять своїх представників Полтавська обласна організація політичної партії «Рідне місто», Полтавська обласна організація політичної партії «За майбутнє», Полтавська обласна організація політичної партії «Слуга народу» та Полтавська регіональна організація політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»; сім – Полтавська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», шість – Полтавська обласна організація ВО «Батьківщина» і п’ять – Полтавська обласна організація політичної партії «Довіра».

На першу сесію Кременчуцької районної ради восьмого скликання, що відбулася 26 листопада, з новообраних 54 депутатів з’явилися 50. Підсумки виборів депутатів районної ради офіційно оголосила голова районної територіальної виборчої комісії Любов Янда. Депутати прийняли присягу, право зачитати яку було надано найстаршому серед них Володимиру Онищенку.  

По тому відбулося таємне голосування за кандидатів на посаду голови районної ради, яких виявилося двоє: директор ТОВ «Кременчуцька міська друкарня» Антон Самаркін та головний спеціаліст відділу фізичної культури й спорту виконкому Кременчуцької міської ради Олег Шаповал. Підрахунок бюлетенів засвідчив переконливу перемогу Антона Самаркіна. Тож він на правах уже діючого голови районної ради на посаду свого заступника запропонував кандидатуру Дмитра Колотієвського, якого й обрали переважною більшістю голосів.

Наступними рішеннями сесії районної ради обом новообраним керівникам був присвоєний 7-ий  ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах 3-ої  категорії посад, а також встановлені надбавки: за ранг;  за вислугу років у розмірі, залежному від стажу роботи, який дає право на одержання такої надбавки; за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи у розмірі до 50 % посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років у межах фонду оплати праці. Крім того, обом керівникам буде здійснюватися щомісячне преміювання в розмірі до 100 % посадового окладу в межах фонду преміювання та економії фонду заробітної плати, а ще виплачуватиметься матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань та допомога на оздоровлення при наданні щорічної відпустки в розмірі, що не перевищує розмір середньомісячної заробітної плати, в межах затверджених видатків на оплату праці.

Також цього дня в сесійній залі були прийняті рішення про звільнення у зв’язку із закінченням строку повноважень попередніх голови районної ради Андрія Дрофи та його заступника Едуарда Скляревського. Обом їм, окрім компенсацій за невикористані дні щорічної основної відпустки, призначені також виплати в розмірі середньомісячної заробітної плати, яку вони одержували на виборній посаді в раді, на період працевлаштування, але не довше  шести місяців.

Тетяна Керімова

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *