Press "Enter" to skip to content

Сучасний учитель – креативний і творчий

У незвичному форматі розпочав свою ходу  цьогорічний всеукраїнський  конкурс «Учитель року – 2021». Його І (зональний) тур у номінаціях «Математика» та «Українська мова й література» пройшов у    листопаді й об’єднав педагогів-учасників із закладів освіти міста Кременчук і  Кременчуцького району.

Зважаючи на карантин і запровадження посилених протиепідемічних заходів, усі конкурсні випробування проводилися дистанційно. Проте, це ніяк не вплинуло ні на майстерність та фаховість виступів конкурсантів, ні на об’єктивність і неупередженість членів журі. Освітяни зуміли продемонструвати в дистанційному форматі й активність, і творчість та креативність, і високий професіоналізм, і вміння працювати з використанням засобів змішаного та дистанційного навчання. Учасникам довелося пройти три випробування: «Дистанційний урок математики», «Майстер-клас «Я роблю це так…» та тестування з фахової майстерності, методики викладання математики, педагогіки та психології.

Надзвичайно приємно, що до числа переможців та лауреатів першого туру конкурсу, якими виявилися педагоги гімназій і ліцеїв Кременчука, увійшла й представниця «районних» освітян – учитель математики Потоківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ольга Болдирь. Саме вона здобула перемогу за результатами всіх трьох випробувань конкурсу в номінації «Математика» й тепер візьме участь в його обласному етапі. 

Такий успіх сільського педагога серед колег по професії зовсім не випадковий. У неї за плечима – солідний трудовий стаж, багатий досвід та глибокі знання. В Потоківській  школі Ольга Олександрівна викладає математику вже чотири десятиліття – з 1980 року. А це – яскраве свідчення її справжньої любові до свого предмета, роботи, дітей. За цей тривалий період  вона навчила й виховала не одне покоління порядних, добрих, мудрих людей, хвилюючись за кожного учня, даруючи їм тепло свого великого серця. 

– Ольга Олександрівна  – сучасний учитель, яка швидко реагує на всі зміни в освітньому процесі, – з повагою говорить про неї директор Потоківської школи Валентина Свеколкіна.  – Вона завжди активна, цілеспрямована, має нестримне бажання постійно саморозвиватися, самовдосконалюватися, легко і з цікавістю опановує все нове й навчає цьому колег та учнів.

Ольга Болдирь – шанована й авторитетна не лише в колективі свого рідного навчального закладу, а й серед колег-освітян Кременчуцького району. Вона бере активну участь у роботі методичного об’єднання вчителів природничо-математичного циклу школи та вчителів математики району; член журі  ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики та І етапу конкурсу-захисту робіт Малої академії наук; член творчої групи вчителів математики району; керівник районного методичного об’єднання вчителів математики. Але все це не заважає Ользі Олександрівні залишатися вірною дружиною, люблячою мамою й бабусею, гарною господинею. Тож вона може слугувати взірцем не тільки мудрого, досвідченого й висококваліфікованого фахівця, а й хранительки сімейних цінностей та родинного вогнища. 

Тетяна Керімова

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *