Press "Enter" to skip to content

«Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний» – телеведуча Н. Мосейчук поділилася спогадами

«Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний» – телеведуча Н. Мосейчук поділилася спогадами

Скромна і строга телезірка вперше показала архівні фото батьків і брата та пригадала своє 1 вересня у 1  класі. У школу вона пішла 1980 року в угорському місті Естергом, їхня родина тата-військового якраз переїхала туди з Туркменистану. Про це ведуча розповіла у випуску «Життя відомих людей».

Навчання в школі Наталія поєднала з отриманням музичної освіти: закінчила музичну школу за класом фортепіано. Від мами в телеведучої голос меццо сопрано, який у всій красі Н. Мосейчук показала на сцені шоу «Маскарад», виконавши в образі Лицаря українську народну пісню «Цвіте терен».

Переїзд до столиці України в буремні 90-ті дався ведучій нелегко.

«Йшлося не про підкорення столиці, а про хліб насущний. Просто заробити», – поділилася Наталія. У Києві вона, вчитель іноземної мови за фахом, через відсутність прописки влаштуватися ніяк не могла. І врешті потрапила на телебачення. Студентський досвід на Житомирському ТБ згодився.

Проте через декрет кар’єра призупинилася.

«Пам’ятаю, зайшла до генерального директора на ЮТАР, а він каже: «Ваше місце зайняте». Ридала тоді біля малого, не через те, що я не на телебаченні, а через те, що немає грошей», – зізналася Наталія Мосейчук.

Зрештою Наталія опиняється на «1+1». «Не чекала запрошення. Дзвоню на канал і кажу: «Я ведуча, Наталія Мосейчук, питаю про вакансії: редактор, ведуча, журналіст». Наталії відповів генеральний продюсер телеканалу. І вже наступного дня представив її  шефредактору як телевізійну ведучу.

Тоді ж доля зводить Наталю з її теперішнім чоловіком Іллею. Але він їй спершу здавався пихатим. Та наполегливий фінансист розтопив серце зірки. Щоправда, освідчувався майбутній чоловік не коханій, а її батькам. «Він попросив збігати на кухню за компотом. Коли повернулася, Ілля Іванович говорить: «Я б хотів взяти за себе заміж вашу доньку», – поділилася спогадами Наталія Мосейчук.

До РАГСу пара теж потрапила цікаво: «Ми просто їхали повз, зайшли туди. Розписалися, вийшли і я кажу: «Я на роботу запізнююся».

Фах педагога Наталя не полишає і реалізує покликання в соціальному освітньому проєкті «Право на освіту», відкриваючи школи в лікарнях, та вже 4 роки є куратором премії для найкращих учителів Global Teacher Prize Ukraine. Втім, своїм дітям дає свободу у здобутті знань.

«Своїх дітей вчити не можна. Псуються стосунки. І зрозуміла я це під час пандемії й карантину. Коли Матвій вчився дистанційно», – зізналася Н. Мосейчук.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *