Press "Enter" to skip to content

Що варто знати споживачам газу

У зв’язку з отриманням споживачами природного газу платіжних квитанцій із бланками заяв-приєднань від ТОВ ГК «Нафтогаз України», ТОВ «Кременчукгаз-постачання», як підприємство, що на даний час є вашим постачальником природного газу, роз’яснює наступне:

За три календарних дні жовтня  поточного року, із технічних причин, постачання газу споживачам здійснювалося ТОВ ГК «Нафтогаз України». Отримана вами платіжна квитанція призначена для оплати обсягу спожитого газу саме за 3 дні.

Оплата постачання природного газу здійснюється, як завжди, на рахунок ТОВ «Кременчукгаз-постачання».

Надіслана ТОВ ГК «Нафтогаз України» Заява-приєднання не створює для споживача обов’язок здійснювати зміну постачальника, і не зобов’язує вас підписувати та надсилати таку заяву. Крім того, ТОВ ГК «Нафтогаз України» не має центрів обслуговування споживачів на території м. Кременчук, м. Горішні Плавні, м. Гадяч, Кременчуцького та Семенівського районів, куди ви безпосередньо могли б звернутися.

Тому  кожен споживач, який отримав вказані вище документи, може не турбуватися щодо оплати за природний газ, компанія вирішить усі питання. За довідками звертайтесь до нас.

ТОВ «Кременчукгаз-постачання» наголошує, що він і надалі залишається вашим постачальником природного газу та продовжує виконувати свої обов’язки відповідно до положень чинних державних нормативних документів, а саме: Правил постачання природного газу, діючого Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам та інших.

Для звернень:

м. Кременчук – (0536) 70-12-12, 067-505-63-18

м. Гадяч – 067-505-63-12

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *