Press "Enter" to skip to content

ЗРАДЖЕНА ТАРЗАНОМ НАТАША КОРОЛЬОВА НАРОСТИЛА КОСИ й ГАЙНУЛА ЖИТИ ДО АФРИКАНСЬКИХ АБОРИГЕНІВ

Співачка Наташа Корольова,  чоловік якої  Сергій Глушко кілька місяців тому зрадив дружині та втягнув себе з нею в брудний скандал, вирішила почати життя з нового аркуша. Причому зробити це в радикальний спосіб.

Почала 47-річна зірка з зовнішнього перевтілення, наростивши довжелезне волосся. А потім полетіла до Африки.

Н. Корольова оголосила про це в Instagram. «Зізнання! Я вирішила провести експеримент – покинути все й поїхати з Москви на острів. Сама, без усіх, без цивілізації – й пожити в племені аборигенів», – повідомила співачка.

Як пояснила Наташа, вона має намір спробувати вижити в дикій природі, «обнулитися та очиститися від тягаря 2020  року» й відшукати нові сенси.

«Саме тут, подалі від звичного комфорту, подалі від нещирості та хибних цінностей я відчуваю, що знову стаю собою – сильною Наташею, котра з усім упорається», – додала артистка.

Н. Корольова зізналася, що цей рік жорстко вдарив по ній та її сім’ї, перевернув їхні життя догори дриґом.

«Він влаштував перевірку моїм стосункам із чоловіком, моїм вірі та силі духу. Я не хочу, щоби в моїй пам’яті цей рік запам’ятався негативом та пожирав мене безсонними ночами. Я зрозуміла, що мені потрібне глобальне перезавантаження – і воно лише починається», – підсумувала вона.

Поки незрозуміло, чи склав у цій подорожі Тарзан компанію своїй Джейн Наташі. Нещодавно стриптизер був на Занзибарі й постив звідти багато фото та відео. Ймовірно, дружина зрештою до нього приєдналася, і «перезавантаження» вони здійснюють удвох.

Варто нагадати, що вчинок 50-річного Сергія Наташа навіть відмовляється вважати зрадою. Вона вважає, що походеньками «на лівачок» чоловіки просто борються з кризою середнього віку. 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *