Press "Enter" to skip to content

Хвороби буряка при зберіганні – за якими ознаками їх виявити

Буряк – корисний і улюблений багатьма коренеплід. Щоб усю зиму готувати борщі, вінегрети й інші апетитні страви, потрібно знати, як захистити буряк від хвороб, що виникають при зберіганні.

Великий урожай зберігають у льосі або підвалі, невелику кількість буряка можна зберігати на заскленому балконі в поліпропіленових мішках або в холодильнику (коренеплоди потрібно огорнути харчовою плівкою).

Ось найпоширеніші захворювання буряка, про які потрібно знати.

СІРА ГНИЛИЗНА

Розповсюджене грибкове захворювання, що не щадить буряк. Виникає воно під час зберігання, якщо в льосі або підвалі занадто тепло й волого.

Спочатку на коренеплодах з’являється борошнистий наліт сірого кольору, потім вони починають підгнивати. Такий буряк споживати в їжу не можна.

Якщо площа ураження невелика, коренеплоди, що занедужали, відокремте від загальної маси й «припорошіть» золою. Якщо овоч почав гнити – відправте його в сміття.

Періодично перевіряйте врожай і видаляйте хворі коренеплоди.

БІЛА ГНИЛИЗНА

Також досить розповсюджене грибкове захворювання. Уражена тканина коренеплоду розм’якшується, стає мокрою. На бурякові з’являється біла «ватяна» грибниця, на якій потім формуються склероції чорного кольору. Овоч гниє й гине.

Бурхливий розвиток хвороби відбувається при порушенні умов зберігання: при високій температурі й вологості повітря.

КАГАТНА ГНИЛИЗНА

Збудниками кагатної гнилизни можуть бути гриби й бактерії, що вражають буряк ще на городі. В льосі захворювання прогресує, знищуючи коренеплоди один за іншим.

На них з’являється цвіль різних кольорів (червоного, білого й ін.), а також мокра або суха гнилизна, залежно від збудника. Споживати в їжу гниючі коренеплоди або ж пускати їх на корм тваринам НЕ МОЖНА. Ушкоджені коренеплоди без жалю викидайте.

ФОМОЗ

Фомоз (серцеподібна гнилизна, зональна плямистість, суха гнилизна) дуже «любить» капусту, моркву, картоплю й особливо буряк. Вона вражає верхню частину рослини ще в період росту й формування, потім перекидається й на коренеплід.

При фомозі на стеблах і листах з’являються світло-бурі цятки з чорними вкрапленнями  або пикнидами. Коли коренеплід «переїжджає» із грядки в льох, розвиток хвороби триває: всередині буряка утворюється чорна тканина. Можуть також виникнути порожнечі, вистелені білим «пухнатим» нальотом. Уражені фомозом овочі негайно видаляйте з льоху.

ЩО ВАЖЛИВО ЗНАТИ?

Запам’ятайте єдині правила того, як не допустити захворювань буряків у ваших запасниках. Варто засвоїти, що для тривалого зберігання годяться тільки здорові, міцні, зрілі коренеплоди без ушкоджень, плям, тріщин, вм’ятин. Буряк треба вчасно збирати: якщо викопаєте зарано, коренеплоди можуть підв’янути, якщо пізно – підмерзнути. А це одні з основних факторів наступного розвитку хвороб.

Не слід закладати на зберігання підморожені й дуже великі овочі. Перед цим не завадить обробити їх розчином Кагатника або Фітоспорина-М.

 Зберігайте буряк у ящиках із невеликими отворами: на дно ящика складайте дрібні овочі, а наверх – більші. Після закладки на зберігання можна присипати його торфом або тирсою.

Періодично оглядайте врожай буряка й видаляйте хворі коренеплоди.

І не менш важливо: у льосі має бути чисто прибрано, продезінфіковано сірчаною шашкою, побілено вапном. Ідеальна температура для зберігання буряка – 2-3°C, а вологість – 80-85%, приміщення повинно добре вентилюватися.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *