Press "Enter" to skip to content

Про першу дружину Юрія Горбунова й причину їхнього розлучення

Знаменитий телеведучий Юрій Горбунов своє особисте життя тримає за сімома замками.

І все ж, іноді випливають певні подробиці про те, ким була його перша дружина і чому вони розлучилися, пише Odnaminyta.

Так, після закінчення Київського театрального університету Юрій упродовж 5 років працював в Івано-Франківському драматичному театрі. Саме тоді він і познайомився зі своєю першою дружиною Людмилою.

Людмила була балетною танцівницею в трупі, заміжня, виховувала доньку, а ще вона на 10 років старша  Ю. Горбунова. Але різниця у віці й заміжжя не стали перешкодою для закоханих. Людмила кинула заради Ю.  Горбунова чоловіка й розлучилася з ним, забрала доньку й поїхала до Києва до нового коханого. В 1995 році, коли Ю. Горбунову було 25 років, а Людмилі 35, вони одружилися.

Після весілля Юрій офіційно удочерив доньку своєї дружини, а Людмила пішла з театру.

Після переїзду Людмила стала домогосподаркою, залишивши театр і танці, що, за словами Ю. Горбунова, його цілком влаштовувало. Пара прожила разом 20 років у мирі та злагоді, поки несподівано шлюб не дав тріщину й подружжя розлучилося у  2015 році.

Цього ж року в Юрія почався роман на майданчику 2-го сезону передачі «Голос. Діти» з красунею-співведучою Катериною Осадчою, хоча вони обоє довго не афішували свої стосунки. Лише в лютому 2017 року Катя народила сина Ваню і в цьому ж місяці закохані заявили, що вони одружилися.

Користувачі Мережі запідозрили, що саме К. Осадча є розлучницею після того, як цього року Катя привітала свого чоловіка з днем народження в Instagram. У привітанні вона написала, що вони з Юрою вже 5 років разом. Саме 5 років тому Ю. Горбунов розлучився з Людмилою.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *