Press "Enter" to skip to content

Без корпоративів та в колі сім’ї

Без концертів, церемоній нагородження та корпоративів. Саме так 2020 рік вплинув на діяльність працівників шоу-бізнесу.

Зірки цього року не зароблять десятки тисяч доларів за одну ніч. З іншого боку, це хороша можливість провести святковий час разом із рідними та близькими.

Олександр Пономарьов – золотий голос України – вже обирає подарунки своїм близьким на різдвяні свята. Сам же співак у дитинстві презенти не замовляв, бо сам собі їх купував на зароблені кошти.

Із восьми років майбутня зірка ходив по хатах і колядував. Найбільша сума, яку заробив співак, – 90 рублів. Гроші віддав мамі, залишив собі три карбованці й на них купив молочний коктейль та тістечко Картопля. Нині, будучи відомим українським артистом, О.Пономарьов може дозволити придбати собі й рідним мільйон тістечок. Та найцінніший подарунок, який артист може зробити своїм близьким, – це відмовитися від новорічних виступів.

– Я ніколи не працював на Новий рік, за всі 27 років естрадного життя. Це моє правило, – каже він.

Олександр Пономарьов за свої 47 років тільки тричі відзначав Новий рік не вдома, а за кордоном у теплих країнах. Зізнається, атмосфери Нового року та Різдва геть не отримав. Там ні снігу, ні колядок. Тому ці свята проводить у домашньому затишку.

– У нас грає різдвяна музика, піднімаються бульбашки в келихах, та й олів’є з мандаринами ніхто не скасовував. Є такий жарт сьогодення: якщо немає в хаті запаху мандаринів, ялинки свіжої, а наступного дня – наслідків алкогольного сп’яніння, тобто запаху цього, то Новий рік не вдався.

 Так само й акторка Дизель шоу Яна Глущенко  гучні вечірки й хороводи до ранку воліє замінити затишком у сімейному колі. Кожного року до неї в гості приходить багато друзів. Велику домашню вечірку планує й цього разу.

– Я буду вдома, зі своєю родиною та близькими. В мене така традиція завжди. Оскільки в нас у родині масовик-витівник я, то я сказала всім: збираємося в нас! А далі – буде як буде. Напевно, щось придумаю. Минулий Новий рік у мене закінчився тим, що до восьмої ранку дожила тільки я, і о восьмій ранку я прибирала зі столу під пісні Алєгрової. Може, через це рік був такий складний?

  Таким домашнім вийде Новий рік-2021 у багатьох артистів. А можливо, і у всіх. Бо від 19 грудня в Україні набули чинності нові карантинні обмеження. Під забороною – бенкети та корпоративи в кафе й ресторанах. Тому готуйтесь побачити улюблених артистів тільки на екранах своїх телевізорів.

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *