Press "Enter" to skip to content

Споживачам газу в Кременчуцькому районі пощастило

У ПрАТ”Кременчукгаз”  – один із найнижчих тарифів на доставку газу.

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, оприлюднила тарифи (без ПДВ) на послуги розподілу природного газу, що діють із 1 січня 2021 року. Розцінки всіх 43  компаній оприлюднені на сайті НКРЕКП.

Споживачів газу Кременчуцького району тішить той факт, що тариф  ПрАТ”Кременчукгаз” залишається  одним із найнижчих в Україні. Він складає 39 коп за 1 кубометр за місяць. Ще менша вартість доставки блакитного палива – для абонентів АТ «Київгаз» – 31 коп, АТ «Харківміськгаз» – 35 коп.  

 А ось найвищі розцінки – в ПАТ «Лубнигаз» – 2,45 грн, ТОВ «Газпостачсервіс» – 2,46 грн та ТОВ «Газовик» – 2,55 грн.  Тож цілком закономірно, що доведені до відчаю лубенчани вирішили боротися з ціновим свавіллям свого постачальника й  перекрили міжнародну трасу, вимагаючи знизити тарифи на газ.

До слова, загалом на Полтавщині тарифи на доставку газу досить високі. У ПрАТ «Гадячгаз» вони становлять 1,72 грн, в АТ «Полтавагаз» – 1,93 грн.

Варто зазначити, що зміни тарифів відбувалися під час засідань НКРЕКП  16  та  30 грудня 2020 року. як зазначають фахівці, фактичний тариф на замовлену потужність розраховується з урахуванням факту споживання минулого газового року та фактично замовленої потужності на 2021 рік.

Тетяна Керімова 

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *