Press "Enter" to skip to content

У Кременчуцькому районі працює соціально відповідальний бізнес

Last updated on 10.02.2021

Цьогорічна зима останніми тижнями випробовує жителів Кременчуччини своїми примхами – то морозами вдарить і засипле снігом, то впаде на землю різкими відлигами й дощем. У сільських громадах району найперший клопіт за таких ситуацій – належний стан місцевих доріг. Там, де органам місцевого самоврядування впоратися з цією проблемою власними силами не вдається, на допомогу приходить соціально відповідальний бізнес.

Тісна й плідна співпраця налагоджена між аграрною групою компаній «Семаль», до складу якої входить і сільськогосподарський кооператив «Іскра»  (с. Недогарки), з очільниками Піщанської та Оболонської територіальних громад Кременчуцького району Олександром Петровичем Краплиною й Борисом Васильовичем Пустовойтовим. Спільними зусиллями  їм вдається успішно вирішувати чимало нагальних проблем життєдіяльності населених пунктів цих територій.

Один із переконливих прикладів  такої взаємодії – сьогоднішні невідкладні роботи  тракторів аграрної компанії на розчищенні доріг по вулицях сіл Недогарки, Рокитне-Донівка, Ялинці та Погребняки. У ніч із 8 на 9 лютого внаслідок  складних погодних умов, сильного снігопаду й хуртовини проїжджі частини в цих населених пунктах опинилися в заметах. До окремих сіл, як, наприклад, Рокитне-Донівка, не міг дістатися громадський транспорт. Тож  руку допомоги подало керівництво «Семаля». Виділений ним транспорт вийшов на розчистку  місцевих доріг від самого світання й безупинно працював, поки не навів лад скрізь.

– Наша аграрна компанія щороку ретельно готується до таких несподіванок зими, –  говорить один із засновників групи компаній «Семаль» Максим Вікторович Король. – Маємо напоготові  людей, необхідну техніку та інші засоби й готові в будь-який час стати на боротьбу з негодою.  Тому й нинішній снігопад не застукав нас зненацька. Сьогодні три трактори мало не з ночі активно розчищали снігові замети в селах, де мешкають наші пайовики. 

Наразі Кременчуччину знову бере в облогу відлига. Проте, синоптики прогнозують продовження зими: і з морозами,  й зі снігами. Максим Вікторович Король запевняє, що за найменшої необхідності  компанія «Семаль»,  усвідомлюючи й беручи на себе певну соціальну відповідальність, не залишить сільські громади району без своєї підтримки.

Тетяна Керімова

Be First to Comment

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *